وبلاگ مد با سارا باوم

پوست خود را با داروهای خانگی جایگزین کنید

با استفاده از آفتاب، پوست برنزه می شود بنابراین این فصل برای بسته بندی های طبیعی برای پاک کردن پوست از پوست، دست ها، دست ها، گردن، پشت و پاها از راه طبیعی، را انتخاب می کند.

گروه Blossom Kochhar، رئیس گروه Blossom Kochhar، برخی از ماسک ها را لیست می کند که می توانید به راحتی در خانه ایجاد کنید.

پوره گوجه فرنگی به آرامی روی پوست عمل می کند و در پاک کردن پوست از پوست خسته کننده است. علاوه بر بازسازی پوست با روغن، رنگ پوست را هموار می کند و در ایجاد پوست خشک و درخشان کمک می کند. همچنین می تواند برای موهای زائد اضافی استفاده شود و می تواند مو را از آسیب های خورشید محافظت کند.

* یک خمیر دندانی از زردچوبه و یک قاشق غذا خوری پودر شیر را در دو قاشق غذاخوری عسل و آب نیمه آهک بگذارید. آن را روی صورت خود قرار دهید و آن را خالی کنید تا خشک شود. صورت خود را بشویید و تفاوت را احساس کنید.

* مخلوطی از جو و پودر را آماده کنید. این مخلوط را باید بر روی ناحیه گرده به کار برده شود، زیرا جویدن به پوست کمک می کند و از سوی دیگر شیر شیر بسیار پوستی است.

* مقادیر مساوی از دانه های زیره سبز سیاه و سفید را گرفته و به شیرینی یا کرم تبدیل کنید. خمیر را روی صورت بمالید. بعد از 20 دقیقه آن را بشویید. برای حداکثر اثر حداقل دو بار در هفته از ماسک استفاده کنید.

* استفاده منظم از آب نارگیل تازه بر روی دست و چهره بسیار موثر در از بین بردن گرده افشانی و همچنین ایجاد پوست نرم و نرم است.

Chiranjiv Chhabra، مددکار و متخصص پوست در کلینیک های پوست Alive همچنین دارای ایده هایی برای به اشتراک گذاشتن

پودر جو دوسر پودر: یون گوشت گاو خود را از بین برنده خالص عالی و مخلوط کردن آن با آب لیمو و پوست لیمو با آب گل رز، کارهای شگفت انگیز برای پوست برنزه.

* ژل آلوئه ورا: ژل آلوئه ورا مانند لایه محافظ روی پوست عمل می کند و به رطوبت طبیعی پوست کمک می کند. وقتی پوست شما برنزه می شود، برای پوست شما بسیار مفید است. در بعضی از آرواره ها با آب لیمو روی صورت خود مخلوط کنید و برای نتایج بهتر آنرا برای 10 تا 15 دقیقه نگه دارید.

* آب سیب زمینی: سیب زمینی سحر و جادو بر روی پوست خود در تمام اشکال خود کار می کند که آیا آن را پوست کنده، چسباندن و یا آب می کند. فقط سیب زمینی را مخلوط کنید و آب سیب زمینی ضخیم ایجاد کنید، آب لیمو اضافه کنید و روی پوست خود بمالید. آن را برای نیم ساعت بگذارید و برای نتایج عالی بشویید.

* مخلوط شیر خامه: خیار پوست را احیای می کند، پوست را برطرف می کند و در آفتاب سوختگی های آرام بخش کمک می کند در حالیکه شیر حاوی مقدار مناسب مرطوب کننده است. فقط مواد تشکیل دهنده را با استفاده از یک آب میوه مخلوط کنید و شیر را به آن اضافه کنید و آن را بر روی پوست خود بمالید و آنرا 20 دقیقه نگه دارید.

* پودر عسل پودر: پنیر به عنوان یک لایه برداری کننده عمل می کند و در پاک سازی پوست و کاهش قرمزی به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب کمک می کند. عسل به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل می کند که به معکوس شدن آسیب های پوستی ناشی از اشعه های UV کمک می کند. این دو ماده را مخلوط کرده و آن را روی صورت خود بمالید تا 15 دقیقه بشوید.
+ نوشته شده در سه شنبه 4 ارديبهشت 1397ساعت 10:11 توسط sarabaum | | تعداد بازدید : 36

× بستن تبلیغات