وبلاگ مد با سارا باوم

گل های دوست داشتنی زنبور عسل را در هر جایی با باغ های گرده افشانی قابل حمل قرار دهید

برای زنبور عسل، اندازه مهم نیست. آنها اهمیتی نمی دهند که چقدر فضا یک چشم انداز را پوشش دهد. این گرده افشان ها ترجیح می دهند بر روی گل تمرکز کنند.

و آنها آنها را پیدا خواهند کرد. در مورد پاسیو ها یا عرشه ها، در جعبه های پنجره یا بشکه های شراب، زنبورها وقتی می میرند که چیزی شبیه به شکوفه های خود را کشف کنند، می بینند.

الن زاگوری، مدیر باغبانی عمومی انجیر کریستال دیویس، گفت: "هنگامی که ما درباره گردهافشان صحبت می کنیم، ما (کارشناسان باغ) همه چیز را واقعا پیچیده می کنیم." "ما به فصل طولانی شکوفایی گیاهان داریم و پیشنهادات زیادی در مورد گیاهان ارائه می دهیم، اما این عمدتا برای افرادی است که دارای باغ بزرگ و فضای زیادی هستند.

"اما شما هنوز هم می توانید گرده افشان را در یک فضای کوچکتر مانند یک عرشه یا یک پاسیو داشته باشید." "هر جایی که گل می تواند خورشید را بگیرد".

کلید: یک باغ حشرهکش قابل حمل را ایجاد کنید.

زگوری گفت: "این کوچک و آسان است." "سپس شما می توانید از آن لذت ببرید و از آن لذت ببرید. شما می توانید آن را در اطراف حرکت دهید تا نقطه ای را پیدا کنید. زنبورها آن را نیز دوست دارند. "

وضعیت زنبور عسل، که تهدید به اختلال فروپاشی قلمرو است، همچنان به باغبان و همچنین متخصصان محیط زیست و کشاورزی مربوط می شود.

زگوری گفت: "این فقط زنبور عسل نیست. "همه زنبورها به کمک نیاز دارند."

با اضافه کردن گلدان گل پر از شهد یا گرده، باغبان می توانند زنبورها را در نقاطی که معمولا غلیظ هستند کمک کنند.

زگوری گفت: "مردم فقط می خواهند کار درست را انجام دهند، اما آنها نمی دانند چه باید بکنند." "بنابراین ما سعی کرده ایم (توصیه ها) را ساده تر کنیم."

برای شروع، سعی کنید یک trio. سه گیاه گل های مختلف برای یک گلدان بزرگ را انتخاب کنید.

او گفت: "فکر کنید که این یک آرزوی گل است: یک قد بلند، یک محیط، یک کم رشد". "هیجان، پر، نشت؛ گیاه قدامی هیجان را فراهم می کند، محیط پر از میانه است، در حالی که گیاهان عقب نشینی بیش از لبه است. "

هر چیزی در خانواده های دیزی و نعناع نامزدهای ظروف دوستانه زنبور عسل است. زاگوری گل های پتو را (Gaillardia) را با "پرطرفدار" قرمز، نارنجی و گلبرگ های زرد توصیه می کند. برای ریختن، علف های دریایی کوچک (Erigeron) زنبورهای مادری خود را جذب می کنند در حالی که آبشار بیش از یک لایه ظرف است. همانطور که پر می شود، گلدان رنگارنگ (Nepeta) گل هایی را در هر شکاف پمپ می کند.

زاگوری تبدیل به یک طرفدار متعهد گردهافشان، اضافه کردن گل ها است که زنبورها، پرندگان و پروانه ها را در هر کجا که می تواند جذب کند.

در باغچه تراس باغچه ای، یک بشقاب بتن وسیع با یک واسط زنبور عسل همراه با 45 کانتینر بزرگ، که عمدتا با چندین ساله گلدهی کم آب کاشته شده بود، تبدیل به یک واسطه زنبور عسل شد.

زاگوری گفت: "گلدان از 10 اینچ تا 3 فوت درازا بود." "من با بسیاری از ترکیبات مختلف تجربه کردم."

پرتقال و گلبرگ، گلابی و گلابی، ارگانیک و سوکولنت؛ آنها رنگ های قابل حمل و همچنین پناهگاه های زنبور عسل را ارائه دادند.

او افزود: "بعضی گیاهان در گلدان بهتر از دیگران کار می کنند." "ساکولنت ها یک مدت طولانی (رشد می کنند) در یک ظرف می گذارند. آنها می توانند پنج سال (بدون پرورش مجدد یا تقسیم کردن)، آن ها به این فضا اقتباس شده اند. "

در میان موارد مورد علاقه او در آزمایش ظروف خود: Sedums. همچنین به عنوان سنگ کوهی شناخته شده است، این گیاهان می توانند از سوء استفاده های زیادی برخوردار باشند و به زندگی در گلدان ها کاملا سازگار باشند. زرد کمرنگ زرد Palmer در زمستان و اوایل بهار در حالی که پاییز جوی گل را در پاییز نشان می دهد.

از سوی دیگر، بومیان کالیفرنیا، بطری های خود را از بین می برند. یک گلدان گلدان میتواند یک گلدان بزرگ را به تنهایی پر کند. گیاهان به سرعت رشد می کنند، شما نمی توانید آنها را به اندازه کافی آب کنید. "

دارایی که گیاهان بومی را قادر می سازد به خوبی به خشکسالی برسد در یک ظرف.

زاگوری توضیح داد: "این ریشه های آنهاست." "بومیان کالیفرنیا چنین ریشه قوی دارند. آنها به دنبال آب می روند و به پایین می روند. سیستم های ریشه آنها به سرعت کل گلدان را پر می کنند. "

فقط چند ساله مهاجران مادری مانند دریای ساحلی به خوبی در محاصره چند فصل در یک باغ چمن کار می کرد.

زاگوری خاطر نشان کرد: سالیانه هایی از قبیل آفتابگردان کوتوله و خشخاش کالیفرنیا به سرعت گل می دهند و می توانند در ظروف عمیق رشد کنند. "چند سالی است که واقعا خوب است که می توانید امتحان کنید. به یاد داشته باشید: آنها به خورشید نیاز دارند. "

هنگام کاشت یک باغ گرده افشانی قابل حمل، با خاک خردل تجاری خوب شروع کنید.
+ نوشته شده در سه شنبه 7 فروردين 1397ساعت 7:24 توسط sarabaum | | تعداد بازدید : 56

× بستن تبلیغات