وبلاگ مد با سارا باوم

لکه های مایع ما ویراستاران در واقع عشق

چند ماه پیش، اگر شما یک رژلب مایع را به من پیشنهاد دادید، می توانم آن را به سختی گذراند. من چند بار سعی کردم و مزایای کمی برای استفاده از رژ لب از یک لوله براق مانند لب و یک گلوله سنتی دیدم. اما بعضی وقتها بین آن زمان و امروز، من 180 سال کامل را انجام دادم. حالا من تقریبا به طور انحصاری روکش های مایع پوشانده ام.

پس چه اتفاقی افتاد؟ بخشی از این به دلیل واقعیتی است که لپ تاپ های مایع فقط در مورد همه جا، از یوتیوب تا اینستاگرم به عکس های این سایت بسیار شگفت زده شده اند. من همچنین یاد گرفتم که فرمول بندی آنها به طور جدی بهبود یافته است، بنابراین من آنها را به حال دیگر چرخش و به پایان رسید دوست داشتم پانچ رنگ مات، که من به سرعت متوجه شدم شما فقط می توانید از مواد مایع دریافت کنید.

چند ماه پس از تلاش ده ها تن از لیپی مایع مختلف، من چند مورد علاقه را پیدا کردم. تمام محصولات پیش رو زیبایی دارند، به راحتی قابل استفاده هستند، و لب های من را خالی نکنید و یا به نظر نرسید. آنها را چک کنید، پیش رو.

+ نوشته شده در چهارشنبه 9 اسفند 1396ساعت 10:32 توسط sarabaum | | تعداد بازدید : 82

انتخاب لباس شب کامل

به یاد داشته باشید عامل اصلی این است که به نظر می رسد مد روز، پیچیده و ظریف همه ترکیب شده است. شما مایل به تبدیل شدن به مرکز جاذبه، به تحسین، در مورد صحبت کردن، اما در یک بازخورد مثبت. بنابراین، این مزیت است که همیشه بهترین کار را برای شما انجام دهد. اگر می خواهید طرح های جدیدی از روند های شبانه و سبک های آنلاین را جستجو کنید یا یک مجله را بدست آورید. این منابع در مورد "Dos و Don'ts" بسیار اطلاعاتی هستند. در اینجا یک اشاره است، لباس های A-line و Ruffle دیگر در مد نیست.
Elfenbein Tüll U-Ausschnitt A-Linie/Princess-Linie Bodenlang Abendkleider

تلاش برای تعیین اینکه کدام رنگ رنگ پوست شما را به عنوان مثال یک زن که دارای چشم آبی، موهای بلوند و پوست منصفانه است، لباس های نازک صورتی پوشانده نخواهد شد. چهره او لباس شسته خواهد شد و باعث می شود که او مانند ساده جین، هیچ زندگی و یا هیجان. به دنبال یک لباس از یک مجله شایعات هالیوود ممکن است روی حیله و تزویر باشد، طراحی و رنگ لباس ممکن است دوست داشتنی ستاره مورد علاقه شما باشد، اما این می تواند دیگران را در مورد شما ببیند. توجه داشته باشید که هر یک از نوع بدن منحصر به فرد را انتخاب کنید، سایه مناسب برای پوست خود و برش مناسب برای نوع خود را انتخاب کنید.

یک قانون مشابه برای دختران نوجوان که مشتاقانه برای به دست آوردن لباس عصر برای عروسک معتبر است معتبر است. این هیجان معمول است زیرا این اولین جشن رسمی شما با همسالان شماست. به عنوان بزرگسالان جوان شما وظیفه خود را برای پیدا کردن بهترین لباس شب به تناسب بدن خود را به یک کار کمی بیشتر از یک بزرگسال نیاز دارد. بنابراین، از مرکز مراجعه کنید و لباس های شب عروسی را امتحان کنید چون می توانید مامان، بهترین دوست یا یک عضو خانواده نزدیک را برای کمک به شما در تعیین نوع جسمی و سبک لباس برای شما انتخاب کنید. این می تواند چالش برانگیز باشد اما بعدا می تواند به شما کمک کند.

از آنجا که لباس های شب ارزان بسیاری از مردم آنلاین خرید نیست. خرید آنلاین شگفت انگیز است دانستن اندازه گیری های خاص خود را. نگاهی به دور کمر شلوار جین همیشه به این معنی نیست که اندازه گیری درست است. اگر مطمئن نیستید در مورد چگونگی اندازه گیری خودتان از یک فروشگاه خیاطی یا تمیزکننده خشک که تغییراتی را انجام می دهید بازدید کنید، می توانید به درستی آن را اندازه گیری کنید. یک نوک دیگر، برای خرید آنلاین همیشه مواد پارچه را بخوانید تا به شما کمک کند تا بدانید که لباس شب چگونه است.

لباس شب یک نوع لباس است که هر زن یا دختر نوجوان باید در گنجه خود داشته باشند. از آنجا که این یک لباس همه کاره است مطمئن باشید شما لباس بیش از یک بار لباس. بنابراین، عاقلانه است که پول خود را در یک لباس درجه یک و براق سرمایه گذاری کنید.
+ نوشته شده در دوشنبه 2 بهمن 1396ساعت 12:04 توسط sarabaum | | تعداد بازدید : 85

× بستن تبلیغات